Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Endýsek‚ Max a Harvy

Jmenuju se Endy a na tom "E" si, prosím, dost zakládám. Kdy jsem se narodil? To už si přesně nepamatuju...a musím říct, že na to všechno dost nerad vzpomínám. Pořádně najíst jsem dostal až v útulku v Tróji. Do té doby jsem se protloukal, jak se dalo. Měl jsem dokonce takový hlad, že jsem snědl hadr. V útulku si potom mysleli, že jsem štěňátko, jak jsem měl z toho hadru baculaté bříško  
 

Ke své paničce Míše jsem se dostal jako dárek po té, co přišla o svou fenku Rafi. Trochu jsem se bál, jak dokážu Rafi nahradit, ale ukázalo se, že mě mají rádi v mé Endyovské jedinečnosti.

 
...s paničkou Míšou...


Jsem prý talent na agility - no, to úplně nevím, co je, ale to skákání přes překážky, prolézání tunelem mě fakt baví a ještě mě všichni chválí. Těším se, že mě panička na to prima hřiště bude brát častěji.

Miluju procházky, hlavně dlouhé a v lese. Musím ale přiznat, že když se v lese stmívá, trochu se bojím. Párkrát jsem byl s kamarády venku po tmě. Trochu jsem se začetl a najednou jsem byl sám... teda myslel jsem si to. Panička byla jen deset metrů přede mnou, ale měl jsem takový strach, že jsem si toho vůbec nevšiml a trochu jsem fňukal. No, obranář ze mě asi nebude, ale je se mnou legrace.


 
Listopad 2010

Není tomu dlouhou a již jsme se rozrostli o další přírůstek, teď jsem já,Max a novej malej Harvy, bílej Jack Russel :)
Tak uvidíme co nám nové psí miminko připraví za radosti :) A brzy již přidáme fotečky taky :)

TOPlist
aktualizováno: 24.08.2016 19:16:16